Co je muaythai?

Muaythai je thajské bojové umění, ve kterém se smí používat údery rukou, lokty, koleny a kopy. Je to jeden z nejefektivnějších bojových stylů na světě.

Co je Ladies Fit. BASIC?

Na Ladies Fit. Basic nahlížíme jako na kondiční verzi muaythai. Jedná si primárně o kondiční hodiny, bez kontaktu.

Co je LADIES FIT. ADVANCED?

Ladies Fit. Advanced je určen pro všechna děvčata, co se chtějí naučit trochu více z muaythai. Hodiny vypadají již velmi podobně našim standartním večerním lekcím, dojde i na kontakt, ale žádný tvrdý sparring opravdu nečekejte. Pokud nemáte alespoň základy muaythai, tato lekce pro vás není vhodná, zkuste kouknout na kurz BASIC.

Zvládnu to?

Jednoduchá odpověď - zvládnete. Počítáme s tím, že nepřijdete s top kondicí, tréninky tomu budou uzpůsobeny.

Je nějaké věkové, či jiné omezení?

Není žádné omezení, pokud nejste nějak výrazně zdravotně indisponovaná, tak tréninky určitě zvládnete.

Co když po první lekci zjistím, že mě to nebaví?

Pokud po první ukázkové lekci zjistíte, že Vás to nebaví, napište nám a vrátíme Vám peníze. 

Co potřebuji sebou na trénink?

Na první tréninky pouze věci na převlečení, jako na každý jiný sport. Časem by to chtělo alespoň základní vybavení jako jsou bandáže a rukavice. Nějaké vybavení vám můžeme půjčit, ale vždy je lepší mít své. Instruktorka vám ráda poradí, kde dobře a levně vybavení sehnat.

Jak se mohu přihlásit?

Přihlásit se můžete přes kontaktní formulář zde na stránce, nebo kontaktujte přímo trenérku na mail vera.korbasova@gmail.com.

Kde budeme trénovat?

Budete trénovat v naší plně vybavené tělocvičně na adrese V Dolině 3, Praha 10. 

Kolik nás bude na tréninku?

Počítáme, že na tréninku bude maximálně 20 osob.

Do kdy se musím přihlásit?

Přihlásit se je potřeba nejpozději do 11.9.2022.

Co se stane, když nezvládnu odchodit celý kurz?

Nikdo vás samozřejmě nemůže nutit trénovat. Certifikát a triko získáte pokud odchodíte alespoň 12 lekcí. Kurz má jasnou koncepci, aby se postupovalo o lehčích věcí ke složitějším, proto by bylo dobré zkusit chodit co nejvíce pravidelně.

Kolik to stojí?

Kurz stojí 5000 czk, což vychází v průměru na 210 korun na lekci. Zaplatit musíte celý kurz naráz, v případě, že zrušíte účast po první lekci, vrátíme vám peníze.

Jak trénink probíhá?

Trénink probíhá vesměs tradičně, jako "nekondiční" hodiny. Tzn. na začátku nějaké zahřátí, protažení, poté nácvik technik a na závěr se zaměříte více na kondici a posilování. Tréninková jednotka trvá zhruba 60 min., čili to bez problémů zvládnete.