LADIES FIT. DOTAZY a odpovědi


Jak moc jsou Ladies Fit. tréninky kontaktní?

Na Ladies Fit. primárně nahlížíme jako na kondiční verzi muaythai. To znamená, že k nějakému kontaktu v rámci nácviků může dojít, ale cvičného boje ani sparringů se bát nemusíte, k tomu máme jiné lekce.

Co je muaythai?

Muaythai je thajské bojové umění, ve kterém se smí používat údery rukou, lokty, koleny a kopy. Je to jeden z nejefektivnějších bojových stylů na světě.

Je nějaké věkové, či jiné omezení?

Není žádné omezení, pokud nejste nějak výrazně zdravotně indisponovaná, tak tréninky určitě zvládnete.

Zvládnu to?

Jednoduchá odpověď - zvládnete. Počítáme s tím, že nepřijdete s top kondicí, tréninky tomu budou uzpůsobeny.

Co potřebuji sebou na trénink?

Na první tréninky pouze věci na převlečení, jako na každý jiný sport. Časem by to chtělo alespoň základní vybavení jako jsou bandáže a rukavice. Nějaké vybavení vám můžeme půjčit, ale vždy je lepší mít své. Instruktorka vám ráda poradí, kde dobře a levně vybavení sehnat.

Co když po první lekci zjistím, že mě to nebaví?

První dva tréninky od 8.9. budou seznamovací, pokud v této době zjistíte, že vás to nebaví a do 13.9. se odhlásíte vrátíme vám peníze.

Kde budeme trénovat?

Budete trénovat v naší plně vybavené tělocvičně na adrese V Dolině 3, Praha 10. Výhodou je jistě i to, že v tělocvičně budete v době tréninků samy.

Jak se mohu přihlásit?

Přihlásit se můžete přes kontaktní formulář zde na stránce, následně vám přijde email s dalšími pokyny.

Kolik nás bude na tréninku?

Počítáme, že na tréninku bude maximálně 16 osob.

Do kdy se musím přihlásit?

Přihlásit se je potřeba nejpozději do středy 2.9.2020.

Co se stane, když nezvládnu odchodit celý kurz?

Nikdo vás samozřejmě nemůže nutit trénovat. Certifikát a triko získáte pokud odchodíte alespoň 15 lekcí. Kurz má jasnou koncepci, aby se postupovalo o lehčích věcí ke složitějším, proto by bylo dobré zkusit chodit co nejvíce pravidelně.

Kolik to stojí?

Kurz stojí 2400 czk, což vychází v průměru na 110 korun na lekci. Zaplatit musíte celý kurz naráz, v případě, že zrušíte účast do 13.9., vrátíme vám peníze.

Jak trénink probíhá?

Trénink probíhá vesměs tradičně, jako "nekondiční" hodiny. Tzn. na začátku nějaké zahřátí, protažení, poté nácvik technik a na závěr se zaměříte více na kondici a posilování. Tréninková jednotka trvá zhruba 60 min., čili to bez problémů zvládnete.